TB 2016/03 „Komandējumu organizēšanai nepieciešamo pakalpojumu nodrošināšana”

Tiek izsludināts iepirkums par komandējumu organizēšanai nepieciešamo pakalpojumu nodrošināšanu, iepirkuma identifikācijas Nr. TB 2016/03.

Iepirkuma priekšmets - Latvijas Republikas Tiesībsarga biroja darbinieku komandējumu organizēšanai nepieciešamo pakalpojumu nodrošināšana. Iepirkuma priekšmets atbilstoši CPV klasifikatoram: 79997000-9 (Komandējumu pakalpojumi).

Pretendentu ievērībai!

Iepirkuma komisija ir saņēmusi pretendenta jautājumus par iepirkuma „Komandējumu organizēšanai nepieciešamo pakalpojumu nodrošināšana” (Iepirkuma identifikācijas Nr. TB 2016/03) un sniedz šādas atbildes:

1) Iepazīstoties ar iepirkuma nolikuma Id Nr. TB 2016/03 nolikuma 4.pielikumā norādīto uzdevumu vēlamies norādīt, ka šobrīd maršrutā Rīga – Baku nav iespējams nodrošināt lidojumu 09.03. agri no rīta, kā arī lai tiktu nodrošināts norādītais nosacījums – laiks starp lidojumiem ne vairāk kā 3 h, kā arī atpakaļceļā Baku – Rīga nav iespējams nodrošināt lidojumu ar pārsēšanos, kam gaidīšanas laiks būtu ne vairāk kā 5 h. Sakiet, lūdzu, vai ir iespējams piedāvāt reisus, kuriem laiks starp reisiem ir ilgāks nekā uzdevuma nosacījumos noteiktais?

Atbilde: Uzdevuma nosacījumos iekļautas pasūtītāja vēlmes. Jūs piedāvājat faktiski iespējamo risinājumu, kam jābūt maksimāli pietuvinātam uzdevuma nosacījumos minētajam un jāatbilst iepirkuma  Nr. TB 2016/03 instrukcijas pretendentiem punktā 10.4.4.2. noteiktajam.