Kontaktinformācija

Tiesībsarga birojs Baznīcas iela 25 Rīgā, LV-1010
Tālrunis: 67686768
E-pasts:
tiesibsargs@tiesibsargs.lv
 
E-pasta adrese elektroniski parakstītiem dokumentiemdvsnamejs@tiesibsargs.lv
 
Klientu pieņemšana ir katru darba dienu plkst. 10.00 - 16.00. Atsevišķos gadījumos, iepriekš par to vienojoties, ir iespējams pieteikties uz jurista konsultāciju arī ārpus darba laika – no plkst.8.00 un līdz plkst.18.00.
 
Uz konsultāciju aicinām pieteikties iepriekš, zvanot +371 67686768. Konsultācijas ir bezmaksas. Apmeklētāju pieņemšana notiek Tiesībsarga biroja 1. stāva telpās.
 
 
Tiesībsarga birojs atrodas Rīgā, Baznīcas un Lāčplēša ielu krustojumā. Braucot ar Rīgas sabiedrisko transportu, tuvākā pietura ir "Ģertrūdes iela".
 
 
Apmeklētāju ieeja Tiesībsarga birojā-
 
Foto iegūts no "Google maps"
 

E-pasta adrese trauksmes cēlēju ziņojumu iesniegšanai trauksme@tiesibsargs.lv .

Trauksmes cēlēja ziņojuma veidlapa atrodama zemāk pielikumā.

Papildu informācija par trauksmes cēlēju ziņojumu iesniegšanu atrodama Valsts kancelejas mājaslapā https://www.mk.gov.lv/lv/content/trauksmes-celeji un interneta vietnē www.trauksmescelejs.lv

Tiesībsarga biroja kontaktpersonas trauksmes celšanas jautājumos: tiesībsarga palīdze Agnese Ūlande (e-pasts: agnese.ulande@tiesibsargs.lv)  un Kancelejas vadītāja Dace Pinka (e-pasts: dace.pinka@tiesibsargs.lv)

 

Vides pieejamība Tiesībsarga birojā

Vides pieejamība personām riteņkrēslā ar asistentuVides pieejamība personām riteņkrēslāVides pieejamība personām ar bērnu ratiemIzsaukuma poga, lai nodrošinātu piekļuvi personām riteņkrēslā vai personām ar bērnu ratiņiem

Personām ar kustību traucējumiem, kas pārvietojas riteņkrēslā, kā arī apmeklētājiem ar bērnu ratiņiem pie ieejas biroja ēkā ir pieejama izsaukuma poga ar attiecīgu norādi. Uz izsaukumu reaģē apsardzes darbinieks, kurš organizē iekļūšanu telpās pa pielāgoto ieeju (ar pacēlāju).

Vienlaicīgi informāciju par apmeklētāju saņem arī klientu konsultants vai Kancelejas vadītājs, kurš savukārt organizē apmeklētāja pieņemšanu un, ja nepieciešams, – jurista konsultāciju.

Biroja 1. stāva telpās pieejamas arī īpaši pielāgotas labierīcības.

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļiem: +371 67201416; +371 67201414.