Tikšanās ar EDSO Vēlēšanu novērošanas misijas Latvijā pārstāvjiem

Šodien, 26. septembrī, Tiesībsarga biroja Pilsonisko un politisko tiesību nodaļas vadītājas vietniece Gundega Bruņeniece un Komunikācijas un starptautiskās sadarbības nodaļas vadītāja Ruta Siliņa tikās ar Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) Demokrātisko institūciju un cilvēktiesību biroja Vēlēšanu novērtēšanas misijas Latvijā pārstāvjiem – misijas vadītāja vietnieci Lusini Badaljanu (Lusine Badalyan) un juridisko analītiķi Manuelu Sančezu de Nogesu (Manuel Sánchez de Nogués).

Tikšanās laikā tika pārrunātas jaunākās pilsonisko un politisko tiesību aktualitātes saistībā ar gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, kā arī ar vēlēšanu tiesisko regulējumu kopumā. Īpaši tika apspriesta arī Tiesībsarga biroja loma vēlēšanu tiesību nodrošināšanā un aizsardzībā.

Sanāksmes dalībnieki Tiesībsarga biroja sanāksmes telpā. No kreisās: EDSO Vēlēšanu novērošanas misijas Latvijā juridiskais analītiķis Manuels Sančezs de Nogess, Tiesībsarga biroja Pilsonisko un politisko tiesību nodaļas vadītājas vietniece Gundega Bruņeniece, EDSO Vēlēšanu novērošanas misijas Latvijā vadītāja vietniece Lusine Badaljana.
No kreisās: EDSO Vēlēšanu novērošanas misijas Latvijā juridiskais analītiķis Manuels Sančezs de Nogess, Tiesībsarga biroja Pilsonisko un politisko tiesību nodaļas vadītājas vietniece Gundega Bruņeniece, EDSO Vēlēšanu novērošanas misijas Latvijā vadītāja vietniece Lusine Badaljana.