Atvērta reģistrācija Tiesībsarga ikgadējai cilvēktiesību un labas pārvaldības konferencei

Kā katru gadu, Starptautiskās cilvēktiesību dienas ietvaros no š.g. 11. – 13. decembrim tiesībsargs rīko konferenci par aktuāliem cilvēktiesību jautājumiem. Katru gadu konference pulcē lielu skaitu jomas ekspertu un speciālistu, kas dalās savā pieredzē un sniedz skatījumu nākotnes risinājumiem. Arī šogad ir izvirzītas vairākas ļoti aktuālas tēmas, kas sakrīt gan ar tiesībsarga prioritātēm, gan ar starptautisko cilvēktiesību organizāciju prioritātēm.

Tiesībsarga konferenci var apmeklēt ikviens interesents. Jo īpaši ir aicināti attiecīgo jomu eksperti un jomās strādājošie. Aicinām laikus reģistrēties konferencei, jo vietu skaits ir ierobežots. Reģistrācijas saite: https://ej.uz/tiesibsargs2018

Konferences programmas darba versija pievienota pielikumā. Informējam, ka programma var tik papildināta vai koriģēta.

Konferenču telpas ietilpības dēļ dalību apstiprināsim katras tēmas pirmajiem 100 klausītājiem. Dalība konferencē ir bez maksas. Konferences dalībnieki var tikt fotogrāfēti un filmēti.  Konferencei tiks nodrošināta arī video tiešraide. Tiesībsarga konferences dalībnieku prezentācijas būs pieejamas Tiesībsarga biroja mājas lapā (ar runātāja piekrišanu).

Konference norisināsies Tiesībsarga birojā, Baznīcas ielā 25, 4.stāvā, Rīgā. Informējam gan, ka Tiesībsarga biroja ēka nav nodrošināta ar liftu. Jau iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām.