Pasaki paldies – piesaki nevalstisko organizāciju “Gada balvai personu ar invaliditāti atbalstam”!

Vēl piecas dienas var pieteikt gada balvas saņemšanai nevalstiskās organizācijas, kas palīdzējušas cilvēkiem ar invaliditāti. NVO var pieteikt ikvienā no 7 nominācijām, nosūtot elektronisku pieteikumu uz e-pasta adresi nvobalva@tiesibsargs.lv līdz 30.oktobrim. Līdz šim visaktīvāk pieteiktas nevalstiskās organizācijas no Rīgas un Rēzeknes.

Tiesībsargs Juris Jansons uzskata: “Lai otru atbalstītu ne vienmēr vajag daudz naudas, reizēm otram veltītais laiks un emocionāla pretimnākšana sniedz daudz lielāku atbalstu. Latvijā ir ne mazums nevalstiskās organizācijas, kas ik dienu palīdz cilvēkiem ar invaliditāti. Manuprāt, ir ļoti svarīgi pateikt paldies šīm organizācijām.”

Lai pateiktos nevalstiskajām organizācijām, tiesībsargs aicina tās nominēt NVO gada balvai kādā no šādām septiņām nominācijām: “Skaļākā balss”, “Nodarbinātības veicinātājs”, “Digitālās integrācijas veicinātājs”, “Pakalpojumu nodrošinātājs”, “Izglītības veicinātājs”, “Sociālā kampaņa”, “Bērnu ar invaliditāti aizstāvis”.

Konkursu organizē tiesībsargs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons”. NVO var pieteikt nosūtot elektronisku pieteikumu uz e-pasta adresi nvobalva@tiesibsargs.lv līdz 30. oktobrim. Tiesībsarga biroja mājaslapā www.tiesibsargs.lv pieejams detalizēts nomināciju apraksts, konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa. Nevalstisko organizāciju apbalvošana notiks 3.decembrī – Starptautiskajā cilvēku ar invaliditāti dienā.