Sākta reģistrācija Tiesībsarga 2015. gada konferencei

Tiesībsargs aicina uz ikgadējo cilvēktiesību un labas pārvaldības konferenci, kas šogad norisināsies no 9. līdz 11.decembrim.

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem un ņemot vērā, ka 2016.gada martā noslēgsies tiesībsarga Jura Jansona mandāta termiņš, konferences pirmā diena veltīta atskatam uz piecu gadu laikā paveikto, rekomendācijām un to izpildi.

Konferences otrā diena veltīta mediju neatkarības un informācijas plurālisma tematikai, savukārt trešā diena – bērnu tiesību problemātikai.

Pielikumā pievienota konferences programmu. Konferencei aicinām pieteikties elektroniski, nosūtot pieteikumu (norādot vārdu, uzvārdu, iestādes nosaukumu un kontaktinformāciju, kā arī konferences tēmu, uz kuru piesakāties) uz e-pasta adresi konference@tiesibsargs.lv.

Konference notiks Tiesībsarga birojā, Rīgā, Baznīcas ielā 25, 4.stāva zālē. Diemžēl Tiesībsarga biroja ēka nav nodrošināta ar liftu, līdz ar to, 4. stāva zāle nav pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Jau iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ņemot vērā konferences telpas ietilpību, dalība konferencē apstiprināsim pirmajiem 100 dalībniekiem. Dalība konferencē ir bez maksas.

Uz tikšanos tiesībsarga ikgadējā konferencē!