Tiesībsargs izglīto
Tiesībsargs izglīto
Pirms uzsākat meklēšanu, vēlamies informēt, ka meklēšana tiek nodrošināta, izmantojot Google pakalpojumus. Spiežot pogu “meklēt”, Jūs piekrītat Google pakalpojumu nosacījumiem.

“Bizness un cilvēktiesības – labs labu uzlabo” aktīvi informatīvā fāze ir noslēgusies, tāpēc vēlamies palūkoties, kas šajā laikā ir padarīts un iezīmēt, kādi būs turpmākie tiesībsarga soļi biznesa un cilvēktiesību tēmā.
Atgādināsim, kas ir šī kampaņa! Kāpēc vispār par to stāstām? Kāds ir tās mērķis? Vēlamies Latvijas sabiedrībai, īpaši uzņēmējiem, dot skaidru vēstījumu, ka bizness bez cilvēktiesībām ir vēsture. Ilgtspējīgas un demokrātiskās vērtībās balstītas sabiedrības atslēga ir abu šo jomu sinerģija, par biznesa galveno vērtību liekot cilvēku visos ķēdes posmos, sākot ar izejmateriālu ieguvi, beidzot ar produktu pārstrādi pēc to dzīves cikla beigām. Kampaņas mērķis ir vairot šīs jomas atpazīstamību un pielietojumu dzīvē, par pamatu ņemot arī starptautiskus tiesību dokumentus. Tā ir iespēja mūsu uzņēmējiem uzzināt vairāk un kļūt vēl labākiem.
Kampaņas laikā tapušie informatīvie materiāli vienkopus apskatāmi Tiesībsarga biroja mājaslapā pie tiesību jomas ‘Uzņēmējdarbība un cilvēktiesības’:
Visi šie materiāli kalpos kā labs pamats latviešu valodā pieejamajiem materiāliem par biznesa un cilvēktiesību tēmu, taču pie tā mēs neapstājamies. Turpināsim aktīvi darboties, lai jaunajā gadā varētu jums izstāstīt vairāk par šī brīža situāciju Latvijā, kā arī aicināt uz konferenci, lai kopīgi diskutētu, meklētu risinājumus atbildīgas uzņēmējdarbības veicināšanā!
Seko, lasi, dalies, jo labi darbi labus uzņēmumus padara tikai labākus!
Vēlreiz – paldies Dānijas Cilvēktiesību institūtam par informatīvo un finansiālo atbalstu tēmas aktualizēšanā!
#bizhumanrights#biznessuncilvēktiesības #labslabuuzlabo
Kampaņas informatīvie materiāli: ‘Uzņēmējdarbība un cilvēktiesības’
Tiesībsargs izglīto
Tiesībsargs izglīto